ŞİFALI BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI

ŞİFALI BİTKİLERLE SAÇ BAKIMI

Sarımsak bitkisi ile güçlü ve parlak saçlara kavuşmak çok kolay oldu. Sarımsak ilk çağdan beri ilaç olarak kullanılan bitkilerden biridir. Soğangiller ailesinden gelen sarımsak vücutta birçok derde deva olurken son yıllarda saçlara da faydalı olduğu görüldü. Alternatif tıpın gelişmesiyle bitkiler konusunda uzmanlaşan birçok insan bizleri daha iyi yönlendirir oldu. Her derde deva sarımsak saçlara da deva olmaya başladı. Sarımsaklı şampuanlar, bakım serumları ve kremler yapılırken en çok kullanılan sarımsaklı şampuanlar oldu. Sarımsak bitkisi aminoasit, kükürt, çinko ve B1 vitamini açısından zengin olan bu bitki saçların dökülmemesini, hacim kazanıp parlaklık olmasını ve saç diplerinin güçlenmesini sağlamaktadır. Özellikle saç diplerine yaptığı etkiyle herkesin beğenisini kazanan garlex sarımsak şampuanını sizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sarımsağın saç için kullanımı  

Sarımsak içinde barındırdığı vitamin ve elementlerle saçlara eşsiz bir hacim kazandırıyor. Aynı zamanda saç uçlarının kırılmasını önlüyor. ‘ www.garlex.com’ adresinden alabileceğiniz sarımsak özlü şampuan setiyle saçlarınız daha güçlü ve parlak bir görünüm kazanacak ve saçlarınızın kırık görüntüsü ortadan kaybolacaktır. Tüm saç tipleri için kullanımı uygun olan garlex sarımsak şampuanının içinden sarımsak kokusu kaybolmuştur. Şampuan harika kokusuyla da cezbetmektedir. Herkesin büyük korkusu olan sarımsağın o yoğun kokusu şampuanda kullanılmamış olup şampuanlara kokusuz diye özellikle söylenmiştir. Saçımızı bakıp besleyen ve muhteşem bir görünüm oluşturan sarımsaklı şampuan %100 kokusuz olmasıyla da seçilmeyi hak etmektedir. Kullanımı da aynı normal şampuanlar gibi saçların ucundan uygulanıp bol suyla yıkanmalıdır.

Sarımsak özlü şampuanla daha hacimli saçlar

Bir bayanın en önemli silahıdır saçları… bu yüzden her zaman hacimli, parlak ve güçlü saçlarını savurmak kadının kendine güvenini sağlamlaştırır. İşte kendine güveni olan kadınların ilk tercihi garlex sarımsaklı şampuan. Diyeceksiniz ki sadece bayanlarda mı var saç? Hayır tabi ki de saçlarını önemseyen bakan birçok beyefendi de vardır. Onlar içinde hacimli ve parlayan saçlar yakışıklılıklarına yakışıklılık katacaktır. Tamda bu yüzden size sarımsaklı şampuanı gönül rahatlığıyla severek kullanabilirsiniz diye söylüyorum. Sarımsaklı şampuanın saç diplerine yaptığı bakım ve saç ucu kırıklıklarına yaptığı onarım için tercih edilmeyi çoktan hak etmiştir. Ayrıca saçlarınızın dolgun salınması da muhteşem bir görüntü sağlamaktadır. Her türlü hastalığa deva olabilen sarımsak saçlara da harika bir devir atlatmış ve artık saç dökülmeleri ve saç kırıklıkları tarih olmuştur. Bu durum özellikle bayanlar için devrim niteliğindedir. Artık kırılan saçı kestirmenize gerek yok garlex sarımsak özlü şampuan kullanın sorunlarınızı çözün…

Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir