Sıkça Sorulan Sorular  (SSS)

Soru Sormak İsterseniz; İletişim Bölümündeki Formu Kullanabilirsiniz..!

1) Garlex i kimler kullanmalıdır? Garlex işe yarıyor mu?
– Garlex tüm saç tipleri için uygundur. Garlex i özellikle saç dökülme ve saçla ilgili problemi olanlar kullanmalı fakat sadece dökülme problemi olanlar değil herkes kullanabilir. Problem oluşmadan tedbir almak oldukça mantıklı bir hareket olacaktır.  Ayrıca bay bayan ayırımı yoktur unisex tir.
Garlexin etkisi oldukça yüksektir. Dökülme, kırılma, kepek, hacim, saç uzaması, minik tüylerin tekrar saç haline gelmesi konularında etkilidir ve güzel sonuç alan bir çok kullanıcımız mevcuttur.

2) Garlex bakanlık onaylı mı?
– Garlex ürünleri TC Sağlık Bakanlığına tüm bildirimleri yapılmış ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

3) Üründe sarımsak kokusu var mıdır?
Hayır; ağır sarımsak kokusu içermez. Garlexin sarımsak kokusunu bastırmak adına doğal bitki özleri kullanılmış, kimyasal esanslar kullanılmamıştır. Enfes bir kokuya sahip garlex sarımsak şampuanı hizmetinizdedir.

4) Saç dökülmesinde etkili midir?
– Garlexin geliştirilme amacı dökülen, kepekli, kırılgan ve cansız saçlar için 12 çeşit bitkisel karışıma sahip olarak geliştirilmiştir. Sekiz aylık deneme sürecinde çok olumlu sonuçlar alındı ve sonrasında piyasaya sürülmüştür. Kullanıcılarımızdan oldukça güzel sonuçlar aldıkları hakkında yorumlar gelmektedir. Dikkatle olumsuz sonuç beklememize rağmen daha hiç olumsuz tepki gelmemiştir.

5) Garlex saç çıkartıcı mıdır?
– İçeriğinde saç çıkarıcı bitkilerde bulunmakla birlikte, kullanıp saçı çıkan kişiler olmuştur. Fakat bu durum herkes için geçerli değildir. Özellikle saç kökleri ölmemiş kişiler çok başarılı sonuçlar alınmakta, saç çıkartıcı etki görülebilmektedir.

6) Garlexi kullanırken vücudumuzdaki diğer bölgelerdeki kıllanma artar mı?
– Hayır. Uzmanların konuyla ilgili görüşleri şu şekildedir. Diğer bölgedeki kıllar belli miktarda uzar ve uzaması durur. Uzama miktarları proglamlanmıştır. Hormonal bir problem olmadıkça bu durum bu şekilde gelişir.

7) Saçlarımın daha hızlı uzamasını sağlar mı?
– Evet. Garlexin içindeki bitkiler saçın daha hızlı ve daha sağlıklı uzamasını tetiklemeye yardımcıdır.

8 ) Kullanmaya başladığımdan beri saç diplerimde kaşıntılar oluyor?
– Kaşıntı olması iyileşmeye yönelik bir tepkidir. Nasıl ki vücudumuzda bir yara iyileşirken kaşınma olursa saç diplerinde kaşınmalarda aynı işareti verir. Kaşıntı görülen kişiler çok güzel sonuçlar almaktadır.

9) Hacim ve parlaklık kazandırır mı?
–  Bu durum saçın iyi beslenmesi ve sağlıklı olmasıyla ilgili bir durumdur. Garlex içeriğinde hacim ve parlaklık kazandırcak bitkiler ihtiva etmektedir.

10) Kullanmaya başladığımda neden dökülme oranım arttı?
– Az da olsa bazı kişilerde kullanmaya başladığında dökülme artabilmektedir. Ölü olduğu halde tutunmuş vaziyette duran saçların temizlenmesinden kaynaklanmaktadır. Kullanmaya devam ediniz, zaman içerisinde azaldığını göreceksiniz.

11) Ne kadar zamanda sonuç alırım?
– Ürünü kullanmaya başladıktan itibaren olumlu yönde gelişmeler göreceksiniz. Net sonuç için garlex en az 3 ay kullanılmalıdır. Vücut hücrelerinin yenilenmesi ve saçın yaşam döngüsü bu zamanı etkilemektedir. Ve saçlarınızın durumu da önemlidir. Bazı insanlar kullanmaya başladıktan 1 ay sonra istediğine kavuşup memnuniyetini dile getirirken, bazı kişiler 3 aylık süreçten sonra farkı hissetmektedirler.

12) Ürünü ne kadar süreyle kullanmalıyım?
– Biz ürünü sürekli kullanmayı başka şampuan kullanmamayı öneriyoruz. Fakat buna rağman ez azından yılın 3-4 ayında kullanmalısınız. Takdir edersiniz ki saçlarımızında beslenmeye ihtiyacı vardır. İyi ve yeterli beslenen saçlar daha sağlıklı ve daha dirençli olurlar. Beslenemeyen her şey zayıflamak ve yok olmak durumundadır.

13) Günlük saç dökülme miktarı ne olmalıdır?
– Uzmanların görüşüne göre normal şartlarda kişi için günlük saçın dökülme miktarı 50-100 tel arasında olmalıdır. Bu saçın yaşam döngüsüyle ilgilidir ve normaldir.

14)Sarımsaklı Şampuan Saç Uzatır Mı?
 Garlexin içindeki sarımsak özü ve diğer bitkilerin saçın uzama hızı tetiklediği bilinmektedir. Saç uzmama problemi olanlara önerilmektedir.

15) Sarımsak şampuanın faydaları ve etkisi nelerdir?
– Garlex dökülen, kepekli, hacimsiz saçlara sahip kişiler için oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

16) Garlex sarımsaklı şampuanın fiyatı uygun mudur?
– Garlex sarımsaklı şampuan fiyatı saç bakım setlerine göre oldukça uygundur.   İçeriği oldukça zengin olmasına rağmen emsallerine göre de büyük bir fiyat farkı yoktur.

17) Sarımsaklı şampuanın faydaları kesin midir?
– Kesin saç dökülmenizi durduracak, kesin saç çıkartacak gibi bir iddiamız yoktur. Saç kökleri ölmemiş kişilerde başarılı sonuçlar almış bulunmaktayız. Saç kökleri ölmüş kişilere saçlarınız çıkacak demek insanları boşa umutlandırmaktır ki, bizim çalışma etiğimize uymamaktadır. Kökü olmayan bir ağaç nasıl meyve verebilir? Nasıl yeşerebilir ? Nasıl büyüyebilir?

18) Neden diğer şampuanlar gibi bolca köpürmüyor?
– Garlexin PH seviyesi 5,5 dir. Köpürtücü madde olabildiğince az kullanılmıştır. Fazla kullanıldığında PH değeri değişecektir.

19) Garlex Saç Bakım Losyonunu Kullamam Şart Mı?
– Kaliteli sonuçlar almak için losyonu mutlaka kullanmalısınız. Garlex losyonun içeriğinde saç için oldukça faydalı bitki özleri bulunmaktadır.

20) Saçımda 2-3 dk bekletmem şart mı?
– Evet. Saçınızda bekletme süreniz arttıkça alacağınız sonuçların kalitesi, göreceğiniz faydalar artacaktır.

Değerli ziyaretçilerimiz; garlex ürünleri hakkında aklınıza takılan konuları sormak için, soru sorformunu doldurarak bize yazabilirsiniz. En kısa sürede cevaplamaya çalışacağız…
Saygılarımızla
Garlex Ekibi