SİYAH NOKTADAN KURTULMANIN PÜF NOKTALARI

SİYAH NOKTADAN KURTULMANIN PÜF NOKTALARI

SİYAH NOKTADAN KURTULMANIN PÜF NOKTALARI

  • siyah-noktaya-cozumİlaç:

Siyah nokta formasyonu, ilaç kullanımı ile kontrol edilebilir; Bir ilaçlı jel formunda glikolik asit, retinoik asit ve salisilik asit, iyi bir seçim olacaktır. Jel, fazladan yağı sindirir ve böylece siyah nokta oluşum sürecini engeller, derinin bakterileri yok eder. Cildin pul pul dökülmesinin önüne geçer, ölü deriden kurtularak taze cilt rejenerasyonu sağlanmış olur. A vitamini bir peeling ajanı ve- A vitaminli bir krem yada bu bakımdan zengin etkili bir şekilde siyah nokta önlenmesinde yardımcı olabilir. Kontraseptif şeklinde ilaç kullanmak siyah nokta kaldırmak için  etkili bir çözüm olabilir  ,  sorun ciddi ve dışarıdan kontrol edilemezse  bu sadece düşünülmelidir.

  • Güneş:

Çoğu güneş kremleri çinko içerir. Etkili bakterileri öldürür ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Siyah noktaları kaldırmak için bir doğal bir süreçtir,  güneşlenmektir, çinko cilt için kullanmak da yaralıdır, bir taşla iki kuş vurmuş olabilirsiniz ancak bu kişinin cildinin hassasiyetine bağlıdır ve doktor tavsiyesi üzerine sadece düşünülmelidir.

  • Egzersiz:

Bir iş çıkışı özellikle fitness için, vücuda bir hediyedir. Toksinlerin vücut RID’lerinin ve cilt beslenmesini sağlar ile  ter akışına yol açar . Bu etkili küçük cilt sorunlarına kontrole yardımcı olabilir.

Siyah noktadan kurtulmanın püf noktalarısiyah-noktadan-kurtulma-yolları

Yukarıda cildinizde siyah nokta kaldırmak için bazı basit ve etkili çözümler vardır.  Eğer hızlı ve etkili siyah nokta kaldırmak için bir ürün bulun, işte size  bu endişeniz için uygun bir çözüm.  Bu burun paketinden oluşan hızlı ve etkili bir çözüm olabilir.

1) ilk burun üzerinde siyah noktayı çıkarın. 

Ilık su ile yüzünüzü yıkayın ve soda ile ilk siyah nokta maskenizi hazırlayın . 10 dakika boyunca  burnunuzun üzerinde  10 dakika sonra siyah noktaları kaldırmak için pamuk yardımıyla silerek hafif peeling aparatlarıyla temizleyin, daha sonra ılık su ile yıkayın.

2) genişletilmiş gözenekler.

tüm yaptıklarınıza rağmen hala tam boşaltılmamış gözeneklere siyah noktalara sahipseniz, bir siyah nokta çıkarma aparatı ile sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Aparatı bastırarak gözeneği boşaltabilirsiniz. Boşaltma işlemini tekrarlayıp en  sonuca ulaşırken dikkat edilmesi gereken husus cildi yıpratmamaktır. burası siyah noktadan kurtulmanın püf noktalarıdır.

3) Burnuna sebum ve yağ kontrol ederek siyah noktaların oluşumunu engeller.

bitkilerle-siyah-nokta-tedavisi Ve sonra, Uygula üçüncü gözenek kontrol devreye girer . burnunuzun  üzerinde  burnunuzun içine  doğru baktığınızda boşalmış gözenekler görüyorsanız ,    işiniz bitti demektir.  Genellikle kullanırsanız  yukarıdaki adımlarla birlikte, daha iyi  etkisini görürsünüz.Ayrıca boşalmış gözenekleri küçültmek için mutlaka bir serum  kullanılmalıdır, çünkü siyah noktalar çok kısa bir süre içinde geri dönerek bu  işlemlerin hepsini başarısız kılar. Devamlı boşaltılıp dolan gözeneklerin tekrar  sıkılaşma ihtimali giderek azalır ve yüzünüzde büyük gözenekler oluşur.

 

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir