YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE

Maskeler

YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE

Yağlı ciltler için maske

Cilt problemlerimizin birçoğunu ciltteki yağ ve nem oranımızın dengesi tetikler. Bu denge, cilt tipimize göre olduğunda, cildimiz canlı ve ışıltılı gözükecektir. Aynı zamanda sağlıklı bir yapıda olacaktır. Ancak bu dengenin bozulması önemlilik dereceleri faklılık gösteren birçok cilt problemini de beraberinden getirecektir.

Örnek verecek olursak bu dengenin bozulması, cildimizde aşırı yağlılık meydana getirecek, bu yağlılık zamanla sivilce üretimini tetikleyecektir. Elbette sivilce üretiminin, İrsi ve hormonal başka sebepleri yoksa. Yağlı ciltler için maske, bu dengenin tekrar oluşturulmasına yardımcı olacak içerikte olmalıdır. Garlex yosun kil maskesi, yağ ve nem oranını dengeleyici içerik barındırır. Bu sayede, aşırı yağlı cilt, kuru, yıpranmış ve çatlak oluşumu görülen ciltlerde etkilidir.

İlk kullanımdan itibaren farkı size hissettirecek şekilde formüle edilmiştir. Evde hazırlanan maskelerden ve bakım kürlerinden daha pratiktir. Uygulamadan önce başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Göz çevresini kapatacak şekilde sürmeniz ve kuruduktan sonra ılık suyla cildinizi temizlemeniz yeterlidir.

İçeriğindeki dengeleyici, önleyici ve besleyici etkileri, klinik ortamlarda test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Yağlı ciltler için maske niteliğindedir. Deri altına etki eden yapısı, buradaki gözeneklerin tıkanmasını öneyerek size nefes alan bir cilt sağlayacaktır. Nefes alan bir cilt için, birçok cilt problemi geride kalmış demektir. Yağlı cilt oluşumu, cildimizin esnekliğini kaybetmesinden de meydana gelir. Cilt esnekliği kaybolduğunda, deri altındaki gözeneklerin tıkanabileceği gözlemlenmiştir. Bunu engellemek için Garlex yosun kil maskesi, büzücü ve gerdirici etkisiyle, cilt esnekliğinizi geri kazanmanızı sağlar. Cildinize daha pürüzsüz bir görüntü kazandırır. Gözaltı torbaları ve morlukların giderilmesinde etkilidir.

İçeriğindeki tatlı su yosunu ile cildinize protein, mineral ve vitamin desteği yapar. 4 aktif madde ile zenginleştirilmiş olan Garlex yosun kil maskesi, salyangoz özü sayesinde, deri altına etki ederek, hücre çoğalmasını uyaracak, sivilce, siyah nokta ve sivilce lekesi gibi sorunların oluştuğu yerde, dokuların yenilenme hızını artırarak yağlı ciltler için maske listelerinde ilk sıralardadır. Günlük yaşamda maruz kaldığımız egzoz dumanı, hava kirliliği, güneşin zararlı ışınları gibi etkenlerden korunmanızı sağlayacaktır. Klinik düzeyde olan cilt problemleriniz için devam etmekte olduğunuz tedavilerinizde, tedaviye yardımcı olarak kullanılabilir içeriktedir. Sizde ilk kullanımdan itibaren değişikliği kendi gözlerinizle görmek istemez misiniz? Lütfen sayfamızda müşterilerimizin ürün için yaptığı yorumlara göz atın. Ürünlerimizi güvenle kullanabilir ve sevdiklerinize önerebilirsiniz.