YAŞLANMAYI GECİKTİRİCİ VE KIRIŞIKLIK GİDERİCİ KREM ANTI-AGING ANTI WRINKLE KREM

YAŞLANMAYI GECİKTİRİCİ VE KIRIŞIKLIK GİDERİCİ KREM ANTI-AGING ANTI WRINKLE KREM

YAŞLANMAYI GECİKTİRİCİ VE KIRIŞIKLIK GİDERİCİ KREM
ANTI-AGING ANTI WRINKLE KREM :

Cildiniz 28 günde yenilensin…!

Vücudumuzdaki tüm hüzrelerin bir yenilenme süresi vardır. Cildimiz bu yenilenme sürecini 28 günde tamamlamaktadır. Aredian krem içeriğindeki palmitoyl oligopeptide, vitamin E, carbamide ve 9 bitkisel yağ sayesince cilt kırışıklıklarında, göz altı morlukları, kazayağı kırışıklıkları, cilt lekelerinin giderilmesinde, cildin nem oranını dengelemede 28 günde gözle görülür şaşırtıcı sonuçlar vermektedir.

Krem İçeriği Ve Faydaları (100 ML) :
Palmitoyl Oligopeptide (Palmitoyl-Gly-His-Lys) : Yaşlanmayı geciktirici (anti aging) kırışıklık giderici (anti-wrinkle) konularında başarısı kanıtlanmış bir etken maddedir.
Ayrıca göz çevresi kırışıklık, göz altı torbalanması yüz ovalini toparlamakta, kırışıklıkları adeta ütü gibi açmakta ve pürüzsüzleştirmektedir. Yapılan in vivo testlerde gözlemlenen sonuçlarda oldukça şaşırtıcıdır. Cilt derisi yaş ilerledikçe incelmektedir ki palmitoyl oligopeptide in vivo ultrasyon testde cilt kalınlığını %4 artırdığını gözlemlemiştir. Yaşları 44-59 arasında olan gönüllü denekler üzerinde yapılan çalışmada ise; içeriğinde %3 palmitoyl oligopeptide içeren kremin verdiği sonuçlar; 28 günde kırışıklıklar %39 oranında azalmış ve kırışıklıkların uzunlukları %39 azalırken derinlikleri %23 azalmıştır.

Tocopheryl Acetate (Vitamin E) : E Vitamini oldukça güçlü bir antioksidandır. Günlük hayatta cildimizin maruz kaldığı hava kirliliği (fabrika bacaları, egzoz dumanı, sigara dumanı vb) nedeniyle, cildi tahriş eden ve zarar veren serbest radikallere karşı koruyucu özelliği bilinmektedir.
Ayrıca UV ışınlarının cilt üzerindeki hasarını azatmaya, cildin neme dosymasını sağlamakta etkilidir ve cilt hüc tarafından kolayca emilir.

Carbamide (Ürea) : Cildin üst tabakasındaki su tutma kapasitesini artırarak nem oranını artırmaya ve asit baz seviyesini dengelemekte, böylelikle kuru cilt tipi için hyaluronic asidin işlevini artırmaktadır.

Aynı Sefa Yağı ( Oleum Calendula Officinalis) : Ciltteki kan dolaşımını düzenleyerek kırışıklıkların giderilmesine, ince çizgileri onarmaya ve pürüzsüzleştirmeye yardımcıdır. Collagen sentezini artırmakta, enformasyon kaynaklı acıyan yaraların iyileştirmekte, hasarlı cilt dokusunu güçlendirmede ve düzenlemektekdir.

Zeytin Yağı (Oleum Olea Europaea) : Cilde hemen nüfus ederek cilt kaslarını gevşetmekte ve yumuşatmaktadır. Oksidasyonu önlemekte ve hücre yenilenmesine destektir.

Nar Yağı (Oleum Punica Granatum) : Cildin stresini almakta ve anti-age, antioksidan özelliği bulunmaktadır. Deriyi büzücü (astrinjen) etkisiyle cildi toparlamakta oldukça etkilidir. Cildin elastikiyetini azaltan enzimleri (elastase) azatıp collagen dokusunu onarıp sentezini artırıcı özelliği bulunur. Menapoz sonrası cilde estrojen takviyesi sağlar. Bitkisel estrojen kaynağıdır.

Buğday Yağı (Oleum Triticum Vulgare) : Oksidatif stresi azaltmakda, hücre yenilenmesini tetiklemekte, güneşten olumsuz etkilenmiş ve yıpranmış cildi onarmakda yardımcıdır.

Jojoba Yağı (Oleum Simmondsia Chinensis) : Cilt tarafından kolayca emilir ve cildin pürüzsüzleşmesine etkilidir. İnce çizgileri açmakta, kırışıklıkları azaltmakta ve cildi yumşatıp su kaybını önlemeye yardımcıdır.

Susam Yağı (Oleum Sesamum İndicum) : Yaşlanmayı geciktirici (anti-age) dir.  Astrinjendir, cildi nemlendirci, zararlı güneş ışınlarından koruyucu özelliği vardır.

Kayısı Çekirdeği Yağı (Oleum Prunus Armeniaca) : İçerindeki doğal A Vitamini sayesinde cildin elastikiyetini artırmada, mimik kırışıklıklarında, cildin güçlenmesine ve canlılık kazanmasına destektir.

Kantoron Yağı (Oleum Hypericum Perforatum) : Yaşlanma kaynaklı cilt lekelerine iyi gelmekle birlikte, yaşlanmayı geciktirici özelliği bulunmaktadır. Oksidasyonu sebebiyle serbest radikallerin oluşumunu engellemeye yardımcıdır.

Üzüm Çekirdeği Yağı (Oleum Vitis Viniferae) : Çok güçlü antioksiandır. Bu nedenle serbest radikallerin oluşmasına ve olumsuz etkisi olan cilt hasarlarını engelleme oldukça etkilidir. Cilt sıkılaştırcı, toparlyacı özelliği vardır.

KULLANIMI :
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez temiz cilde uygulanılır.
Alın bölgesine mercimek büyüklüğünde kremi şakaklara doğru cilt tarafından emilene kadar msaj yapınız.
Göz kapaklarınıza ve göz altınıza yüzük parmağınızla hafif hafif hareketlerle yedirin. Gözle direk temas etmemesine dikkat ediniz.
Dudak üstünden elmacık kemiklerine doğru masaj yapınız, çenenizden alpt dudağınıza doğru kremi yediriniz.
Boynunuza kremi sürüp aşağıdan yukarı (yerçekimi tersi istikametinde) emilene kadar masaj hareketlerine devam ediniz. Dekolte bölgesi içinde kullanabilirsiniz.

UYARI: Ürün içeriğindeki etken maddeler yoğun miktarda kullanıldığından kremi gereğinden fazla kullanmamaya özen gösteriniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir